Sartorius Biohit

Sartorius – profil działalności

Sartorius jest czołowym producentem urządzeń laboratoryjnych. Sartorius produkuje m.in. pipety elektroniczne i mechaniczne oraz wagi mikroanalityczne, analityczne i precyzyjne. W stałej ofercie firmy znajdują się również systemy do oczyszczania wody Arium, komparatory masy, analizatory wilgotności oraz pompy do testów sterylności produktów. W asortymencie firmy Sartorius obecne są też wysokiej jakości materiały zużywalne takie jak końcówki do pipet, akcesoria do testów sterylności i produkty do filtracji.

Sartorius – oferta

Grupa Sartorius oferuje rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu i nauki. Produkty firmy Sartorius stosowane są w laboratoriach farmaceutycznych, biotechnologicznych, sektora badawczo-rozwojowego i przemysłu spożywczego.

Działalność firmy Sartorius ma zasięg międzynarodowy.

Firma prowadzi działalność w 20 krajach Europy, Azji oraz Ameryce Północnej. Produkty marki Sartorius należą do jednych z najnowocześniejszych dzięki ciągłemu doskonaleniu i testowaniu nowych produktów w dedykowanych placówkach badawczo-rozwojowych.

Innowatorskie rozwiązania wprowadzane przez Sartorius usprawniają pracę laboratoriów w zakresie badań mikrobiologicznych i analitycznych jakościowych i ilościowych oraz w systemach oczyszczania wody,

Zarówno urządzenia laboratoryjne jak i materiały zużywalne oferowane przez firmę Sartorius cechują się wysoką jakością i dużą precyzją wykonania.


Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail