Osłony silikonowe do butelki Duran TILT – z kolorowymi znacznikami

Osłony silikonowe do butelki Duran TILT – z kolorowymi znacznikami

Original price was: 129,98 zł.Current price is: 114,38 zł.

Białe, wykonane z silikonu osłony do butelek Duran TILT. Chronią zawartość butelki przez wpływem promieniowania UV, ułatwiają bezpieczne użytkowanie i zabezpieczają powierzchnię szklaną przed uszkodzeniem. W komplecie z kolorowymi znacznikami. Zestaw zawiera 4 białe osłonki oraz 4 znaczniki w różnych kolorach (pomarańczowym, żółtym, niebieskim i fioletowym).

Miniatura Nr-art. Nazwa Szt./Op. Cena nettoIlość
Osłony silikonowe do butelki Duran TILT - z kolorowymi znacznikami - g-0455 - oslony-silikonowe-do-butelki-duran-tilt-ze-znacznikami - 4-szt G-0455 / g0455Osłony silikonowe do butelki Duran TILT - ze znacznikami4 szt. Original price was: 129,98 zł.Current price is: 114,38 zł.
-
+

Osłony silikonowe do butelki Duran TILT zostały wykonane z białego silikonu. Są autoklawowalne. Po odpowiednim założeniu na butelkę zasłaniają 94% jej powierzchni. Spełniają szereg funkcji ochronnych: blokują promieniowanie ultrafioletowe (UV), chronią powierzchnię szklaną przed uszkodzeniem, ułatwiają bezpieczne użytkowanie. Zapewniają znacznie lepszy chwyt, szczególnie gdy butelkę zdezynfekuje się 70% alkoholem.

Do osłonek silikonowych dołączone są znaczniki na butelki GL56 w czterech kolorach: pomarańczowym, żółtym, niebieskim i fioletowym. Służą one do właściwego zamocowania osłonek na butelce Duran TILT, a także pozwalają na łatwą identyfikację. Zestaw zawiera 4 osłonki wraz z 4 znacznikami w różnych kolorach.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail