Zakrętki Duran z PSU – z uszczelką – gwint GLS 80

Zakrętki Duran z PSU – z uszczelką – gwint GLS 80

Original price was: 630,50 zł.Current price is: 554,84 zł.

Wytrzymałe termicznie, chemicznie i mechanicznie zakrętki Duran wykonane z PSU. W kolorze białym, z uszczelką silikonową pokrytą PTFE. Przeznaczone do butelek z gwintem GLS 80. Opakowanie 5 szt.

Miniatura Nr-art. Nazwa Gwint Kolor Szt./Op. Cena nettoIlość
Zakrętki Duran z PSU - z uszczelką - gwint GLS 80 - g-0405 - zakretki-duran-z-psu - gls80 - biale - 5-szt G-0405 / g0405Zakrętki Duran z PSUGLS80białe5 szt. Original price was: 630,50 zł.Current price is: 554,84 zł.
-
+

Zakrętki Duran z gwintem GLS 80 przeznaczone do najbardziej wymagających zastosowań. Materiał użyty do ich produkcji to polimer na bazie poliarylosulfonu. Dzięki temu ich właściwości chemiczne, termiczne i mechaniczne są znacznie lepsze niż standardowych zakrętek wykonanych z polipropylenu. Dzięki skróconemu potrójnemu gwintowi butelkę DURAN® GLS 80® można otworzyć lub zamknąć za pomocą zaledwie trzech czwartych obrotu. Uszczelkę w zakrętkach G-0405 wykonano z silikonu utwardzanego platyną i dodatkowo pokryto z obu stron PTFE. Zapewnia szczelne zamknięcie butelki. Do kupienia osobno są pasujące pierścienie wylewowe z PTFE, umożliwiające użytkowanie butelek bez kapania.

Oferowane białe zakrętki Duran z PSU z gwintem GLS 80 zapakowano po 5 sztuk.

Gama zakrętek Duran z gwintem GLS 80 obejmuje również niebieskie zakrętki z polipropylenu oraz zakrętki z membraną PTFE.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail