
-
Termostatowany blat grzejny TBG-993 JW Electronic
Blat grzejny do inkubacji in situ, dla materiału biologicznego lub chemicznego znajdującego się na szalkach lub płytkach.
-
Rotator RL-2002 - JWE JW Electronic
Rotator przeznaczony do mieszania płynów lub zawiesin w różnego typu i kształtu pojemnikach (probówki, kolby, słoiki). Mieszanie odbywa się poprzez obracanie pojemnika „dno – korek „. Płynna regulacja ruchu obrotowego umożliwia właściwy dobór intensywności mieszania. W wykonaniu standardowym rotator wyposażony jest w uchwyty do stojaków na probówki. Wykonania specjalne (w uzgodnieniu z klientem) mogą posiadać zamocowania do butelek, kolb lub słoików.
-
Suchy blok grzejny - Mini - Termoblok TB-931 JW Electronic
Suchy blok grzejny (termoblok) przeznaczony jest do inkubacji materiału biologicznego, biochemicznego i chemicznego, znajdującego się w probówkach typu Eppendorf. Tremoblok wyposażony jest w transparentną pokrywę umożliwiającą stabilizację temperatury i wilgotności ponad probówką. Termoblok przystosowany jest do pracy w pomieszczeniach laboratoryjnych i chłodniach o temperaturze powyżej +4°C.
-
Suchy blok grzejny - Maxi - Termoblok TB-961 JW Electronic
Suchy blok grzejny (termoblok) przeznaczony jest do inkubacji materiału biologicznego, biochemicznego i chemicznego, znajdującego się w probówkach typu Eppendorf. Termoblok wyposażony jest w transparentną pokrywę umożliwiającą stabilizację temperatury i wilgotności ponad probówką. Termoblok przystosowany jest do pracy w pomieszczeniach laboratoryjnych i chłodniach o temperaturze powyżej +4°C.
-
Suchy blok grzejny - Termoblok TB-941 U JW Electronic
Suchy blok grzejny (termoblok) przeznaczony jest do inkubacji materiału biologicznego, biochemicznego i chemicznego, znajdującego się w różnego typu probówkach. W bloku stosować można wymienne wkłady na probówki o różnych wielkościach (wykonujemy też otwory wg dostarczonych przez Klienta wzorów).
-
Suchy blok grzejny - Termoblok TB-951 U JW Electronic
Suchy blok grzejny (termoblok) przeznaczony jest do inkubacji materiału biologicznego, biochemicznego i chemicznego, znajdującego się w różnego typu probówkach. W bloku stosować można wymienne wkłady na probówki o różnych wielkościach (wykonujemy też otwory wg. dostarczonych przez klienta wzorów).
-
Kołyska laboratoryjna typ KL-942 JW Electronic
Urządzenie wykorzystywane do mieszania cieczy w pojemnikach i kuwetach. Wykonuje ruch kołyszący. Posiada możliwość regulacji częstotliwości mieszania i amplitudy wychylenia. Stół pokryty jest antypoślizgową, ryflowaną gumą. Szczególnie przydatna przy barwieniu i odbarwianiu żeli agarozowych, akrylamidowych, płukaniu filtrów oraz innych reakcjach biochemicznych. W krwiolecznictwie zapewnia łagodne mieszanie worków z krwią i rozmrażanie osocza.
-
Mieszadło OKAP JW Electronic
Urządzenie przeznaczone do wykonywania badań surowicy zwierząt w kierunku brucelozy, metodą kwaśnej aglutynacji płytkowej (OKAP) oraz do innych badań (pulorozy, mykoplazmozy). Aparat umożliwia stosowanie jednocześnie od 1 do 5 antygenów badając po 10 prób. Urządzenie wykonuje ruch kołyszący. Posiada możliwość regulacji częstotliwości kołysania i amplitudy wychylenia. Może pracować w chłodniach i cieplarkach w temperaturach otoczenia od 4°C do 40°C.
-
Wytrząsarka laboratoryjna typ WL-972 JW Electronic
Urządzenie przeznaczone do mieszania materiału biologicznego lub chemicznego znajdującego się w kolbach, zlewkach, kuwetach i probówkach oraz na płytkach i szkiełkach, stosowane przy badaniach WR, testach lateksowych, hodowlach bakterii, drożdży, reakcjach immunologicznych i biochemicznych i innych procesach wymagających ciągłego mieszania. Wytrząsarka przeznaczona jest do pracy ciągłej w temperaturach otoczenia od 4°C do 40°C.
-
Wytrząsarka laboratoryjna WL-2000 JW Electronic
Wytrząsarka laboratoryjna jest urządzeniem przeznaczonym do mieszania materiału biologicznego lub chemicznego znajdującego się w kolbach, kuwetach lub w probówkach. Bezstopniowa regulacja częstotliwości oraz regulacja amplitudy poprzecznej drgań stołu zapewnia przy pracy ciągłej dobór optymalnych warunków mieszania. W zależności od potrzeb stół wytrząsarki może wykonywać ruch posuwisto zwrotny, po elipsie lub orbitalny.